Leírás

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. február 29.

Feladatok:

• biztosítja és megszervezi, elvégzi a kari bizonylatok teljes körű pénzügyi folyamatának SAP feldolgozását, ügykezelését a digitális eljárási rendben, a jogszabályoknak és belső szabályzatoknak megfelelően
• részt vesz a kar éves és időszakos költségvetési tervének és a költségvetési beszámoló elkészítésében, a tervezési analitikák, rögzítési feladatok elkészítése, koordinálása
• biztosítja a kari pályázatok pénzügyi elszámolását alátámasztó SAP adatszolgáltatást
• részt vesz a kari gazdasági statisztikák és egyéb adatszolgáltatások elkészítésében
• a kari hallgatói juttatások ellenőrzése, a kifizetések felügyelete, kifizetési jegyzékek elkészítése
• feladata az éves költségvetési keretek folyamatos ellenőrzése, a szükséges keretrendezések elvégzése, a bevételek előirányzatosítása, az ehhez szükséges bizonylatok elkészítése
• a kari hallgatói juttatások ellenőrzése, a kifizetések felügyelete, kifizetési jegyzékek elkészítése, a hallgatói befizetésekhez, számlázásokhoz tartozó feladatokban
• a kari hallgatói befizetések követése, egyeztetése a NEPTUN tanulmányi rendszer és az SAP adatai között, követelések ellenőrzése, kapcsolattartás a TH és a Nemzetközi Kapcsolatok csoporttal, az Oktatási Igazgatósággal
• részt vesz a dékán által kért döntéselőkészítő kontrolleri feladatokban
• esetenként elemzéseket készít

Elvárások:

• felsőfokú iskolai végzettség, vagy nagy tapasztalattal középfokú szakmai végzettség pénzügy, kontrolling területen
• angol nyelvből társalgási szintű nyelvtudás
• legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
• irodai alkalmazások gyakorlott szintű ismerete

Előnyök:

• felsőfokú képesítés /regisztrált mérlegképes könyvelő/
• főiskola/egyetem pénzügyi-számviteli szakképesítés
• felhasználói szintű, teljes digitális folyamatokat kezelő informatikai ismeretek
• legalább 1-3 év szakmai tapasztalat felsőoktatási intézményben
• Poszeidon iktatórendszer és SAP (EIIR) ismerete

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a mmarietta@inf.elte.hu címre

Bérezés: n.a.
Nyelvtudás:
Angol