Leírás

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. február 29.

Feladatok:

• közalkalmazottak be- és kiléptetésének teljeskörű szervezése és adminisztrációja
• kinevezési okiratok, módosítások, többlet elrendelők, megbízási szerződések, teljesítésigazolások, hallgatói/doktorandusz szerződések határidőre történő elkészítése
• SAP HR modul adatrögzítési folyamatainak figyelemmel kísérése, listázási és adatszolgáltatási feladatok ellátása
• szabadság nyilvántartó rendszer használata, havi szabadságjelentés készítése
• Poszeidon iktatóprogram napi szintű használata
• HR digitalizációs folyamatok támogatása, működtetésében való részvétel
• a közalkalmazotti törvény hatálya alá tartozó közalkalmazotti besorolások, illetmények aktuális változásának nyomon követése • dolgozók személyügyi dokumentációinak precíz nyilvántartása, munkavállalói adatbázis naprakészen tartása
• illetményszámfejtés-előkészítésének támogatása
• munkáltatói igazolások kiállítása
• munkaerő-toborzás során álláshirdetések, pályázati felhívásokat készítése és különböző fórumokon való megjelentetése
• napi szintű kapcsolattartás az Emberi Erőforrás Igazgatóság illetékes osztályaival, valamint a kari tanszéki ügyintézőkkel
• a foglalkozás egészségügyi vizsgálatokkal kapcsolatos szervezési és adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

• felsőfokú iskolai végzettség, vagy nagy tapasztalattal középfokú szakmai végzettség emberi erőforrás, munkaügy területen
• angol nyelvből középfokú C típusú általános nyelvvizsga, társalgási szintű nyelvtudás
• legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
• irodai alkalmazások ismerete

Előnyök:

• felsőfokú képesítés/főiskola/egyetem, emberi erőforrás/munkaügyi szakirány
• felhasználói szintű, teljes digitális folyamatokat kezelő informatikai ismeretek
• legalább 1-3 év szakmai tapasztalat felsőoktatási intézményben
• Poszeidon iktatórendszer és SAP HR ismerete

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a mmarietta@inf.elte.hu címre

Bérezés: n.a.
Nyelvtudás:
Angol