Leírás

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. február 22.

Feladatok:

Állandó feladatok:
• oktatási dékánhelyettes segítése (Pl. levelezés, tájékoztatók készítése)
• statisztikai adatszolgáltatások, szűrések készítése a Neptun rendszerből
• vezetői döntések előkészítése
• bizottsági ülések előkészítése

Időszakhoz kötött feladatok:
• oktatásszervezésben részvétel (elsős fix csoportos beosztás és Neptun import elkészítése)
• a felvételi eljárás háttérfeladataiban való részvétel
• vendéghallgatás, részismereti képzés hallgatóinak teljes ügyintézése

Elvárások:

• felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA)
• angol nyelvből középfokú C típusú általános nyelvvizsga, társalgási szintű nyelvtudás
• legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
• MS Office (irodai alkalmazások) gyakorlott ismerete
• büntetlen előélet, cselekvőképesség

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a dekan@inf.elte.hu címre

Bérezés: n.a.
Nyelvtudás:
Angol