Leírás

Feladat:
• Az Informatikai Kar napi pénzügyi, gazdálkodási, valamint a kapcsolódó elszámolási
folyamatok asszisztensi feladatainak ellátása
• Analitikus adatok ellenőrzése
• Kimutatások készítése
• Megrendelések és a számlák felszerelése
• Ösztöndíjszerződések, hallgatói kifizetések nyomon követése, ezekkel kapcsolatos
adminisztráció ügyintézése
• SAP rendszerben rögzítés
• Projekt menedzsment adminisztratív támogatása
• Pénzügyi területen a szakmai vezető irányítása mellett egyéb feladatok ellátása

Pályázati feltételek:
• emelt szintű szakképesítés/ főiskola, középfokú végzettség és mérlegképes könyvelő, vagy szakirányú felsőfokú végzettség
• angol nyelvből legalább alap szintű nyelvtudás
• 1-2 év államháztartási területen szerzett pénzügyi-számviteli tapasztalat
• felhasználói MS Office irodai alkalmazások ismeret
• magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• angol nyelvből középfokú C típusú általános nyelvvizsga
• gyakorlott szintű Excel tudás
• SAP, Neptun vagy Posszeidon rendszer ismerete gyakorlott szinten
• pénzügyi, költségvetési területen szerzett legalább 3-5 év tapasztalat

Bérezés: n.a.
Nyelvtudás:
Angol