Leírás

Feladataid lesznek:
• a munkavállalók ki-és beléptetésének teljes körű szervezése és adminisztrációja
• kinevezési okiratok, módosítások, többlet elrendelők, megbízási szerződések, hallgatói szerződések elkészítése
• Az SAP HR moduljának kezelése
• a dolgozók személyügyi anyagainak kezelése
• munkavállalók kérelmére munkáltatói igazolások elkészítése
• szabadság nyilvántartás (fizetett, fizetés nélküli, tanulmányi, egyéb)
• a munkaerőtoborzás során álláshirdetések, pályázati felhívásokat készítése és különböző fórumokon való megjelentetése
• a közalkalmazotti törvény hatálya alá tartozó munkavállalók besorolásának, illetményének aktuális változásának követése
• havonta adatszolgáltatás a lejáró szerződésekről
• folyamatosan figyelemmel kíséri a munkakörébe tartozó feladatok jogszabályi változásait
• kapcsolattartás az Emberi Erőforrás Igazgatósággal
• a karon munkaügyi dokumentumot készítő kollégák feladatainak koordinálása, ellenőrzése
• napi kapcsolattartás a dolgozókkal, munkavállaló hallgatókkal magyarul és angolul

Pályázati feltételek:
• főiskola / egyetem
• angol nyelvből középfokú C típusú általános nyelvvizsga
• hasonló területen szerzett legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
• felhasználói számítógépes ismeretek
• a szakmai területhez kapcsolódó eljárásrendek ismerete
• magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• munkaügyi-, bér- és társadalombiztosítási ügyintéző szakképesítés
• felsőoktatási intézményben szerzett humánpolitikai gyakorlat

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a mmarietta@inf.elte.hu címre

Bérezés: n.a.
Nyelvtudás:
Angol