Leírás

Az új munkatárs feladatai:
Az Egyetem közalkalmazottai, valamint az egyéb jogviszony keretében foglalkoztatottak részére történő számfejtési feladatok ellátása.
Adatszolgáltatási és tájékoztatási feladatok nyugdíjazáshoz és TB ellátásokhoz kapcsolódóan.
Kapcsolattartás a Magyar Államkincstárral.

Elvárás:
• középiskola/gimnázium, társadalombiztosítási szakterületet érintő szakképesítés
• társadalombiztosítási ügyintézői területen szerzett minimum 1 év szakmai gyakorlat
• MS Office programok felhasználói szintű ismerete
• magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Előnyt jelent:
• SAP HR modul ismerete
• KIRA számfejtési rendszerben szerzett gyakorlat
• költségvetési szervnél szerzett szakmai gyakorlat
• 1 év feletti szakmai tapasztalat

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a allaspalyazat@kancellaria.elte.hu címre