Leírás

Feladatok:
– leltározási rendszer kezelése
– bevezetéskor a leltározók helyszíni támogatása
– selejtezési és leltározási feladatokban való részvétel
– vagyonnyilvántartás és a szervezeti egységek analitikai egyeztetése
– kontírozási, könyvelési és iratrendezési feladatok

Pályázati feltételek:
• középiskola/gimnázium, gazdasági szakképesítés
• pályakezdők jelentkezését is várjuk
• MS Office (irodai alkalmazások) ismerete
• magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• emelt szintű szakképesítés, számviteli ügyintéző
• SAP rendszer ismerete
• erős Excel felhasználó
• számviteli szoftverismeret
• államháztartási területen szerzett tapasztalat

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a allaspalyazat@kancellaria.elte.hu címre