Leírás

Feladatok:
• vagyonnyilvántartás
• főkönyv és analitika egyeztetése
• a havi és éves zárási munkálatok koordinálása
• a tárgyi eszközökért felelős kollégák munkájának ellenőrzése
• társosztályokkal való folyamatos kapcsolattartás, az egyetemi karokon belül
• selejtezésben, leltározásban való részvétel
• intézményi statisztikák, ad hoc kimutatások elkészítése
• beruházások üzembehelyezési bizonylatainak előkészítése

Pályázati feltételek:
• Középiskola/gimnázium, mérlegképes könyvelő,
• hasonló területen szerzett legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
• számviteli szoftverismeret
• MS Office programok gyakorlott szintű ismerete
• magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• SAP / MM modul ismerete
• erős Excel felhasználó
• kisebb csoport vezetésében szerzett jártasság, vagy vezetési ambíció megléte
• államháztartási gazdálkodás területén szerzett legalább 3-5 év szakmai tapasztalat