Leírás

Feladataid lesznek:
• dolgozói képzések szervezése (kommunikáció a képzőkkel és a résztvevőkkel, szükséges feltételek biztosítása, marketing feladatok támogatása)
• egyéb dolgozói szolgáltatások koordinálása (pl.: egészségügyi és családbarát szolgáltatások)
• hallgatói képzések, tréningek szervezésének és lebonyolításának támogatása
• proaktív részvétel évi három rendezvény (Családi délután, állásbörze, Sportnap) megszervezésében
• előadások, kisebb események szervezése és támogatása
• a szervezeti honlap tartalmának frissítése, az események közzététele

Pályázati feltételek:
• középiskola/gimnázium
• társalgási szintű angol nyelvtudás
• magabiztos, felhasználói szintű MS Office informatikai alkalmazások ismerete
• magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• főiskola /egyetem
• tárgyalási szintű angol nyelvtudás
• felhasználói szintű honlap tartalomkezelő ismeretek
• felsőoktatás területén szerzett tapasztalat
• szolgáltatói szemléletmódú működésben szerzett tapasztalat
• képzések és / vagy rendezvények terén szerzett tapasztalat
• projekt alapú működésben szerzett tapasztalat
• B típusú jogosítvány, gépjármű vezetői gyakorlat és hajlandóság

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a allaspalyazat@kancellaria.elte.hu címre

Bérezés: n.a.
Nyelvtudás:
Angol