Leírás

Olyan munkatársat keresünk, aki:
• érdeklődik a nemzetközi hallgatói ösztöndíjprogramok iránt
• van gyakorlata adatfeldolgozásban
• precíz adminisztrátori hajlammal rendelkezik (elsősorban számítógépes, részben papíralapú)
• kész kapcsolatot tartani egyetemen belüli és kívüli szervezetekkel (elsősorban emailben, telefonon, pl.: Tempus Közalapítvány)

Feladatok:
• elsősorban: hallgatói adatok bekérése, összesítése, adattisztítás
• összesítések, kimutatások előkészítése
• jelentkezői adatbázisból adatok kikeresése, párosítása
• dokumentumok, körlevelek megszövegezése, formai ellenőrzése, korrektúrázás
• közös megoldáskeresés
• esetenként bekapcsolódás kitelepülések vagy egyéb programok szervezésébe

Elvárásaink:
• szabályzatok, eljárásrendek és protokollok értése, követése
• precizitás, részletekbe menő alaposság
• alapvető Excel függvények, adatbázisműveletek, logikai készség, megbízható számolási tudás
• igényes magyar és angol (legalább B2) nyelvtudás, fogalmazási készség
• előny: prezentációkészítési, honlapszerkesztési készségek

Lehetőséget kínálunk:
• szakmai tapasztalatszerzésre egy jó csapatban
• egyetemi szervezet, működés, folyamatok megismerésére
• angol nyelvgyakorlásra
• kisebb projektek megvalósítására

Keretek:
• fizetett szakmai gyakorlat
• 20 órás, rugalmas munkaidő

Helyszín:
• ELTE Oktatási Igazgatóság, Erasmus+ és Nemzetközi Programok Osztálya, Szerb utca 21-23.
• időtartam: 6 hónap (sikeres együttműködés esetén hosszabbítható)

• angol nyelvű önéletrajz
• angol és magyar nyelvű motivációs levél
• cím: luca.lafferton@dep.elte.hu, tárgy: „NÉV_ENPO gyakornoki munka”
• határidő: 2021. október 10.
• kezdés: megegyezés után azonnal

Bérezés: megegyezés szerint
Nyelvtudás:
Angol
Magyar