Leírás

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. február 10.

Feladatok:

Hallgatói ki- és befizetésekhez kapcsolódó ügyrendi feladatokat lát el az egységes tanulmányi rendszerben, pénzügyi adminisztrációt végez a SAP nyilvántartási rendszerben, részt vesz a hallgatói pénzügyes munka központi koordinálásában.

Elvárások:

• főiskola/egyetem, gazdasági vagy pénzügyi szakirány
• angol vagy bármely nyelvből középfokú, általános szintű nyelvismeret
• felsőoktatásban, közszférában vagy hasonló területen szerzett legalább 1 éves szakmai tapasztalat
• MS Office programok alkalmazása, az Excel gyakorlott felhasználói szintű ismerete
• magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Előnyök:

• NEPTUN tanulmányi rendszer felhasználói szintű ismerete
• számviteli/pénzügyi szoftver ismeret (SAP rendszer)
• felsőoktatási intézményben, egyetemen szerzett legalább 1-3 év munkatapasztalat pénzügyi számviteli munkakörben

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a oktig@oktig.elte.hu címre

Bérezés: n.a.
Nyelvtudás:
Angol