Leírás

Feladataid lesznek:
Az ELTE Oktatási Igazgatóság Oktatásfejlesztési és Tehetséggondozási Osztály munkájában, az Oktatási Igazgatóságra vonatkozó 1/2018. (I. 31.) számú rektorikancellári együttes utasítás 13. paragrafusában szereplő feladatok megvalósításában való közreműködés. Az Oktatásfejlesztési ügyvivő -tehetséggondozási területen feladata különösen az OTO-hoz tartozó projektek megvalósításában való részvétel,
• Az oktatásfejlesztéshez szükséges értékelések, javaslatok és adatszolgáltatások elkészítése; a digitális technológiák alkalmazásával és a távoktatással kapcsolatos fejlesztések elősegítése;
• Az egyetem központi tehetséggondozási programjainak menedzselése, ügyintézése;
• az OTO-hoz tartozó projektek megvalósításában való részvétel, nem EU finanszírozású projektek menedzselése;
• a Tehetséggondozási Tanács tevékenységének szervezése és támogatása;
• a tehetséggondozással kapcsolatos értékelések, javaslatok és adatszolgáltatások elkészítése;
• tehetséggondozási programok szervezése és bonyolítása;
• egyéb az osztály működéséhez kapcsolódó, az osztályvezető által kijelölt feladatok.

Pályázati feltételek:
• felsőfokú képesítés
• angol középfokú C típusú nyelvvizsga
• irodai adminisztrációban szerzett minimum 1-3 év, online tanulásmenedzsmentben szerzett tapasztalat
• MS Office (irodai alkalmazások) felhasználói szintű ismerete, Excel gyakorlott szinten
• magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• főiskola, egyetem, MBA
• angol felsőfokú C típusú nyelvvizsga, tárgyalási szintű nyelvtudás
• oktatásban használható Web 2.0 alkalmazások ismerete
• projekttapasztalat
• 3-5 év szakmai tapasztalat irodai adminisztrációban online keretrendszerek ismerete (Canvas, Moodle)

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a allaspalyazat@kancellaria.elte.hu címre

Bérezés: n.a.
Nyelvtudás:
Angol