Leírás

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. március 4.

Feladatok:

• szakmai gyakorlatra és egyéb együttműködésekre vonatkozó megállapodások előkészítése
• szakmai gyakorlatokkal kapcsolatos intézeti adatbázis vezetése, adatszolgáltatások elvégzése
• részvétel a szerződéskötési és teljesítésigazolási folyamatban
• a szakmai partnerekkel, az akadémiai szervezetekkel való kapcsolattartásban való asszisztencia
• közreműködés az intézet rendezvényeinek szervezésében és lebonyolításában
• szakdolgozatok intézeti kezelése
• záróvizsgák szervezése és a lebonyolításban való részvétel
• az intézet hallgatóinak technikai, illetve adminisztratív szempontú tájékoztatása a szakmai gyakorlatokhoz és szakdolgozatokhoz, záróvizsgákhoz kapcsolódóan
• közreműködés a különböző, intézeti beszámolók, kimutatások elkészítésében és adatszolgáltatások/adatgyűjtések előkészítésében
• a munkaköri feladataihoz kapcsolódó ügyek iratkezelése

Elvárások:

• főiskola/egyetem
• angol nyelvből középfokú C típusú általános nyelvvizsga, társalgási szintű nyelvtudás
• felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

Előnyök:

• Teams, Zoom felhasználói szintű ismerete
• legalább 1-3 év adminisztrációs munkakörben eltöltött szakmai tapasztalat
• a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a karrier@ppk.elte.hu címre

Bérezés: n.a.
Nyelvtudás:
Angol