Leírás

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. február 18.

Feladatok:

A koordinációs jogkörű tudománypolitikai referens feladatai és hatáskörei:
a csoport munkatársainak irányítása, a munkafolyamatok szervezése és koordinálása, kapcsolattartás a szakterület vezetőivel, kapcsolattartás külső partnerekkel.

Elvárások:

• főiskola/egyetem
• angol nyelvből középfokú C típusú, tárgyalási szintű nyelvtudás
• felsőoktatásban szerzett tapasztalat
• tudománypolitikai vagy tudományszervezési tapasztalat
• hazai vagy nemzetközi projektmenedzsment tapasztalat
• internetes alkalmazások, levelező rendszerek, MS Office ismerete
• magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Előnyök:

• nemzetközi kutatás- vagy projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat
• szervezetfejlesztési, minőségirányítási tapasztalat
• projektfejlesztési tapasztalat
• vezetői tapasztalat

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a karrier@ppk.elte.hu címre

Bérezés: n.a.
Nyelvtudás:
Angol