Leírás

Feladatok:
• Hazai és nemzetközi pályázatok pénzügyi kezelése
• a pályázat megvalósítása során teljes körű pénzügyi támogatás nyújtása
• kötelezettségvállalások előkészítése, SAP rendszerben történő rögzítése
• a pályázatok pénzügyi nyilvántartásának és analitikájának vezetése, pénzügyi elszámolások készítése
• kapcsolattartás a témavezetővel és a pályázat további résztvevőivel.

Pályázati feltételek:
• főiskola, gazdasági, pénzügyi szakképesítés
• 1-2 év államháztartási területen szerzett pénzügyi-számviteli tapasztalat
• MS Office (irodai alkalmazások), internetes alkalmazások, levelező rendszerek (Outlook) felhasználói szintű ismerete
• magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• egyetem, pénzügyi, számviteli képesítés
• angol nyelvből középfokú C típusú általános nyelvvizsga
• SAP felhasználói szintű ismerete