Leírás

Feladataid lesznek:

Tanulmányi ügyintézés: tanulmányi nyilvántartási feladatok ellátása a Neptun
tanulmányi rendszerben, személyes, telefonos és ímélben történő ügyfélfogadás,
kapcsolattartás a képzések oktatóival, a kimenő és a beérkező iratok kezelése,
ügyiratok kiadmányozásra történő előkészítése, hallgatói kérelmek döntésre való
előkészítése, szakdolgozatokkal, záróvizsgákkal, felvételivel kapcsolatos feladatok,
oktatásszervezési feladatok. Betanulás szükséges.

Pályázati feltételek:
• Középiskola/gimnázium,
• magabiztos számítógép-használat (Word, Excel, internetes alkalmazások,
levelező rendszer)

• tanulási képesség (betanulásra mindenképpen szükség van, függetlenül az
esetleg már megszerzett munkatapasztalattól, így erről az új munkatársak
esetében gondoskodunk)

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• Főiskola, /Egyetem,
• tárgyalóképes angol nyelvtudás
• (felső)oktatási intézményben vagy oktatásigazgatásban szerzett tapasztalat

A határozott idejű jogviszony időtartama: a helyettesített kolléga visszatéréséig, de
legfeljebb 2025.08.31-ig.

A pályázatok benyújtásának módja:
• Elektronikus úton Dr. Papp Lajos részére a th@ppk.elte.hu e-mail címen.

A pályázat benyújtásának határideje: 2022. november 27.

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a th@ppk.elte.hu címre