A pályázat benyújtásának határideje: 2024. március 7.

Feladatok:

• Az ELTE Rektori Kabinet Egyetemi Stratégiai Iroda illetve a Rektori Kabinet CHARM-EU Iroda szakmai munkájához kapcsolódó nemzetközi pályázati tevékenység, elsősorban nemzetközi pályázatfejlesztés támogatása (pre-award support).
• Kiemelt feladata az ELTE Pályázati Központ és az említett szervezeti egységek közötti szoros együttműködés és folyamatos információáramlás biztosítása a fent megjelölt témakörben.
• Főbb feladatai pl. pályázatfigyelés, partnerkeresés intézményen belül és kívül, pályázatfejlesztési egyeztetések szervezése és lebonyolítása, pályázatírási és -benyújtási folyamat adminisztratív támogatása, pályázati információk továbbítása, szakmai háttéranyagok összeállítása, stb.
• Feladatkörében kapcsolattartás az Egyetem egyéb központi és kari szervezeti egységeivel, valamint külső partnereivel.

Elvárások:

• egyetem
• angol nyelvből felsőfokú C típusú általános nyelvvizsga, tárgyalási szintű nyelvtudás
• hasonló területen szerzett legalább 3-5 év szakmai tapasztalat
• MS Office (irodai alkalmazások) gyakorlott szintű ismerete
• internetes alkalmazások, levelező rendszerek felhasználói szintű ismerete

Előnyök:

• egyéb idegen nyelv (elsősorban német) tárgyalási szintű ismerete
• felsőoktatásban és/vagy állami fenntartású (köz)intézményben szerzett szakmai tapasztalat
• Európai Uniós pályázatok lebonyolítása területén szerzett szakmai tapasztalat
• innováció, harmadik misszió, fenntarthatóság, partnerkapcsolatok ápolása területén szerzett tapasztalat
• ELTE intézményismeret