Leírás

Feladataid lesznek:
a) Biztosítja, hogy a Pável Ágoston tagkollégiumok az ELTE oktatási, nevelési céljaival, szabályzataival összhangban működjenek;
b) együttműködik a tagkollégiumok hallgatói részönkormányzatával;
c) részt vesz a felvételi eljárás előkészítésében, megszervezi és irányítja a kollégiumokba való be- és kiköltözést;
d) előkészíti a kollégiumi díjak kivetését az egységes tanulmányi rendszerben, ellenőrzi a díjak befizetését, a
tartozókat figyelmezteti, előkészíti az eljárást a tartozókkal szemben;
e) készpénz formájában beszedi azokat a kollégiumi díjakat, amelyek az egységes tanulmányi rendszerben nem vethetők ki;
f) támogatja a tagkollégiumok hallgatói részönkormányzatának kulturális-, sport- és közösségszervező tevékenységét;
g) feladata a Pável Ágoston tagkollégiumok hallgatók elhelyezésével kapcsolatos napi működésének irányítása.

Pályázati feltételek:
• főiskola /egyetem
• kommunikációs szintű angol nyelvtudás (diákok 30-40 országból érkeznek) szóban és írásban
• 1-3 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
• magabiztos informatikai ismeretek
• magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
• levelező rendszerek, MS Office, MS Windows NT/2000 XP gyakorlott, felhasználói szintű ismerete
• kollégiumi tapasztalat
• készpénzkezelési tapasztalat
• felsőoktatási rendszerek ismerete
• felsőoktatási intézmények, esetleg kifejezetten az ELTE szervezetrendszerének, működésének ismerete

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a allaspalyazat@kancellaria.elte.hu címre

Bérezés: n.a.
Nyelvtudás:
Angol