Leírás

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. február 23.

Feladatok:

• az ELTE Társadalomtudományi Kar Közgazdaságtudományi Intézete munkájához kapcsolódó adminisztratív és szervezési feladatok végrehajtása
• az intézetigazgató, valamint a tanszékvezetők munkájának segítése
• oktatói munka támogatása
• elektronikus tanulmányi rendszer (NEPTUN) kezelése
• hallgatók tájékoztatása
• kapcsolattartás a tanszék munkájában részt vevő munkatársakkal, külsős oktatókkal, a kar hivatalaival
• leltárfelelősi teendők ellátása
• adatszolgáltatások teljesítése, a szükséges nyilvántartások vezetése
• külső oktatói megbízási szerződések és kapcsolódó dokumentumok elkészítése
• intézeti/tanszéki pályázatokkal kapcsolatban felmerülő adminisztratív teendők elvégzése
• az intézet magyar és angol nyelvű BA és MA képzései adminisztratív feladatainak ellátása

Elvárások:

• főiskola/egyetem
• magas szintű és aktív nyelvtudás angol nyelvből
• felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismerete
• internetes alkalmazások ismerete és gyakorlott számítógép-kezelési tapasztalat

Előnyök:

• aktív francia nyelvtudás szóban és írásban
• elektronikus tanulmányi rendszer (NEPTUN) kezelése, ismerete
• felsőoktatási környezet ismerete

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a titkarsag@tatk.elte.hu címre

Bérezés: n.a.
Nyelvtudás:
Angol