Leírás

Feladataid lesznek:
• nemzetközi projektek menedzselése
• aktív részvétel a pályázatok teljes kidolgozásában és megvalósításában
• projektek operatív menedzsmentje
• a projekt Támogatási Szerződésben foglaltaknak megfelelő előrehaladásának biztosítása, tevékenység-ütemezés nyomon követése
• változás- bejelentők, támogatási szerződés módosítás és hiánypótlások elkészítésének koordinálása
• kapcsolattartás a közreműködő szervezettel, a projekt pénzügyi és szakmai vezetőjével
• folyamatos projektmonitoring, a projekt indikátorok nyomon követesé
• időszaki és záró pénzügyi valamint szakmai beszámoló összeállításában való részvétel

Pályázati feltételek:
• főiskola/egyetem
• angol nyelvből középfokú nyelvtudás
• pályázati területen szerzett tapasztalat
• MS Office felhasználói szintű ismerete
• magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• angol nyelvből felsőfokú nyelvtudás
• közvetlen uniós finanszírozású projekt terén szerzett tapasztalat

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a allaspalyazat@kancellaria.elte.hu címre

Bérezés: n.a.
Nyelvtudás:
Angol