Leírás

A pályázat benyújtási határideje: 2024.07.10!

Feladatok:

• részvétel a pályázatok kidolgozásában és megvalósításában
• nyertes pályázatok pénzügyi, adminisztratív támogatása; projektek operatív menedzsmentje (pl: alkalmazások, utazások, beszerzések támogatása)
• eljárásrendek alkalmazása
• projekt kifizetések nyomonkövetése
• a projekt Támogatási Szerződésben foglaltaknak megfelelő előrehaladásának biztosítása, tevékenység-ütemezés nyomon követése
• változás-bejelentők, támogatási szerződésmódosítás és hiánypótlások pénzügyi és adminisztratív elkészítésének koordinálása
• kapcsolattartás a közreműködő szervezettel, a projekt pénzügyi és szakmai vezetőjével
• folyamatos projektmonitoring, a projektindikátorok nyomon követesé
• időszaki és záró pénzügyi, valamint szakmai beszámoló összeállításában részvétel

Elvárások:

– főiskola/egyetem, gazdasági szakirány
– legalább 2 év pénzügyi-számviteli / pályázati területen szerzett tapasztalat
– felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismerete
– magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Előnyök:

– angol nyelvből középfokú C típusú általános nyelvvizsga, társalgási szintű nyelvtudás
– SAP pénzügyi moduljának ismerete
– közvetlen EU-s hazai pályázatok elkészítésében és megvalósításában való jártasság
– legalább 2 év költségvetési intézményben szerzett gazdasági-pénzügyi tapasztalat

Teljes pályázati kiírás:

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a allaspalyazat@kancellaria.elte.hu címre