Leírás

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. február 6.

Feladatok:

• koordinálja a kari projekt megvalósítás folyamatát, megszervezi és irányítja az adminisztratív operatív feladatokat
• szorosan együttműködik a projekt szakmai vezetőjével
• felelős a projekt menedzsmenthez kapcsolódó nyilvántartásokért
• a projekt költségvetését nyomon követi, felelős a kapcsolódó pénzügyi nyilvántartásokért
• előkészíti a projekt pénzügyi és egyéb adminisztratív jelentéseket, elkészíti a projekt pénzügyi beszámolóját, az esetleges hiánypótlásokat
• a projekt előrehaladásával kapcsolatos döntéselőkészítési feladatot lát el
• a projekt indikátorainak teljesüléséhez szükséges tevékenységeket tervezi, nyomon követi
• kapcsolatot tart a projekt feladataiba bevonni szükséges vagy érintett, egyetemi szervezeti egységekkel, külső partnerekkel, beleértve a működést támogató szervezeti egységeket is
• közreműködik és benyújtja a szerződésmódosításokkal kapcsolatos dokumentumokat, kérelmeket

Elvárások:

• főiskola/egyetem
• legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
• MS Office programok felhasználói szintű ismerete
• magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Előnyök:

• 3-5 év szakmai tapasztalat

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a allaspalyazat@kancellaria.elte.hu címre