Az Esztergomi Montágh Imre Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Központ, Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola – Esztergom város kb. 50 km körzetéből fogad sajátos nevelési igényű gyermekeket. Intézményünk az Oktatási Hivatal Bázisintézménye, régiónk egyik legjobban felszerelt nagy múltú iskolája.

Gyógypedagógusokat keresünk az általános iskolai, szakiskolai, készségfejlesztő iskolai és fejlesztő nevelés – oktatás területére, teljes munkaidős munkakörben, határozatlan időre

Az Esztergomi Montágh Imre Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Központ, Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola - Esztergom város kb. 50 km körzetéből fogad sajátos nevelési igényű gyermekeket. Intézményünk az Oktatási Hivatal Bázisintézménye, régiónk egyik legjobban felszerelt nagy múltú iskolája.

Gyógypedagógusokat keresünk az általános iskolai, szakiskolai, készségfejlesztő iskolai és fejlesztő nevelés - oktatás területére, teljes munkaidős munkakörben, határozatlan időre.

Bérezés: Bruttó: 228 235 Ft
tanulásban akadályozott /értelmileg akadályozott / súlyos és halmozottan fogyatékos /autizmus szak bármelyike