Az Evergreen Dental dinamikusan fejlődő magyar-amerikai tulajdonú fogászati klinika Budapest belvárosában

NÉMET NYELVŰ FRONT OFFICE MUNKATÁRSAT KERES

Nálunk a front office munkatárs feladata:

  • Külföldi páciensek fogadása a klinikán, és kapcsolattartás velük a Budapesten tartózkodásuk során
  • Aktív kommunikáció a páciensekkel
  • Formanyomtatványok kitöltetése
  • Kezelési tervek szükség szerinti átbeszélése
  • Esetenként a páciensek kezelése alatt fordítás
  • A front office munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok pontos, határidőre történő ellátása
  • Páciensek részére transzfer szervezése a klinika és a szállás között
  • Kapcsolattartás a fogtechnikával
  • Küldemények, vendégek fogadása
  • Kezelések számlázása, fizettetés

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:

  • Aktív, tárgyalóképes német nyelvtudással rendelkezel írásban és szóban
  • Meggyőzően kommunikálsz és szeretsz emberekkel foglalkozni
  • A kihívásoktól nem riadsz vissza, azokra a megoldásokat keresed
  • Ügyfélközpontú gondolkodás jellemez, határozott és magabiztos vagy
  • Csapatjátékos személyiség vagy, aki empatikus, rugalmas és proaktív
  • Konfliktuskezelési készség az erősséged
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Korábban fogászatban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Fiatalos, lelkes csapatunk leendő tagjának kínáljuk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kihívások, változatos feladatok
  • Modern, kellemes munkakörnyezet
  • Hosszútávú, biztonságos munkahely

Fényképes önéletrajzodat Heiter-Kovács Gréta irodavezetőnek címezve a greta.kovacs@evergreendent.com e-mail címre várjuk.

Bérezés: bruttó 400.000.-
Nyelvtudás:
Magyar
Német