Alkalmazásüzemeltetés a Siemens cégcsoporton belül – 1st és 1,5 level

Mit csinálunk?

  • A Siemens cégcsoporton belüli fejlesztő, tesztelő kollégák részére adunk 1st és 1,5 level támogatást
  • Az általunk üzemeltetett rendszerekkel kapcsolatos problémákat, kéréseket kezeljük ticketrendszeren keresztül angol, valamint német nyelven

Mik ezek a rendszerek?

  • A Microsoft által fejlesztett, de nagyvállalati szinten testreszabott Azure DevOps Server, illetve Artifactory, Polarion, és egyéb fejlesztők által használt megoldások.

Hogyan dolgozunk?

  • Munkautasítások, folyamatleírások és a saját magunk által épített tudásbázis alapján dolgozunk, amely egyszerű és komplex feladatok elvégzését is lehetővé teszi.
  • A saját csapaton belüli szoros együttműködés mellett elengedhetetlen számunkra a más országokban dolgozó 2nd level szakértői csapatokkal való aktív közös munka is.
  • A csapat minden tagja hozzájárul a folyamataink és tudásunk fejlesztéséhez.

Milyen munkarend szerint dolgozunk?

  • Napi 8 óra munkavégzés rugalmas beosztás szerint
  • A későbbiekben egyedi munkarend vállalása (szolgáltatásunk hétköznap 04:00-02:00-ig, szombaton 07:00-20.00-ig tart, aminek lefedését egymás közt osztjuk be)

Milyen elvárásaink vannak a leendő kollégánkkal kapcsolatban?

  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Angol (minimum kommunikációképes) és német (minimum alapfokú) nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek
  • Precizitás
  • Motiváltság, igény a folyamatos tanulásra
  • Jó logikai készség

Amit kínálunk:

  • Cafeteria
  • Teljeskörű magánegészségügyi szolgáltatás
  • Zárt, őrzött parkoló
  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • 200+ féle továbbképzési lehetőség: nyelv, soft skill és technikai tréning, meetupok
  • Hűség programok (Céges hitel lehetőség és Siemens Share Matching program)
  • Családbarát munkakörnyezet
  • Home office

evosoft Hungary Kft.

"Velem együtt most közel 1700 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 25 évvel ezelőtt. Mára közel 1700-an vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!”

Bérezés: Kiemelkedő juttatási csomag
Nyelvtudás:
Angol
Német