Mit jelent ez a lehetőség Számodra?

• Változatos tanácsadási projektekben vehetsz részt multinacionalis es magyar vállalatok részére.
  • Aktív részvétel különböző automatizációs, valamint digitalizációs projektekben az adócsapaton belül.
  • Folyamatos kapcsolattartás a fejlesztők és az adótanácsadók között.
  • Párhuzamosan futó, komplex projektekben való aktív részvétel a technológiai terület és a business folyamatos támogatásával.

Akiket keresünk:

• gazdasági vagy gazdasági informatikus végzettséggel rendelkeznek, valamint erős IT érdeklődést mutatnak
  • olyan utolsó éves hallgatók, akik 40 órás munkavégzést tudnak vállalni
  • IT területen szerzett tapasztalat előny
  • programozási jártasság előny, de nem feltétel
  • magabiztos angolnyelv-tudással rendelkeznek. (Egyéb nyelv ismerete előnyt jelent.)
  • magas szintű MS office ismeretek, illetve VBA, SQL, RPA jártasság
  • process orientált gondolkodás
  • nyitottak, proaktívak es tanulni, fejlődni szeretnének
  • biztos es kiszamítható karriert szeretnének
  • elsősorban 2022 tavaszi vagy nyári kezdésben gondolkodnak

Miért jelentkezz hozzánk?

• Részese lehetsz a világ egyik legnagyobb tanácsadó cégének.
  • Érdemi es felelősségteljes munkában próbálhatod ki magad.
  • Részt vehetsz kiemelkedő képzési programjainkban (külföldön és belföldön egyaránt).
  • Aktív tagja lehetsz egy dinamikus es fiatalos csapatnak.
  • Megvalosíthatod karrierterveidet.

EY Hungary

Az EY egyike a világ vezető könyvvizsgáló, adó-, tranzakciós és üzleti tanácsadást nyújtó vállalatainak, cégünk 1989 óta nyújt szakmai szolgáltatásokat Magyarországon.

Célunk egy jobban működő világ kialakítása – egy olyan környezeté, amelyben nő az üzleti világ iránti bizalom, fenntartható a növekedés, a tehetséggondozás valamennyi formája érvényesül, az együttműködéseket pedig valódi mélység jellemzi.

Munkatársaink visszajelzései szerint befogadó munkakultúránknak, globális tapasztalatunknak és a minőséget szem előtt tartó megközelítésünknek köszönhetően az EY olyan munkahely, ahol nemcsak dolgozni jó, de a karrierépítésre is kiváló lehetőség nyílik. Arra törekszünk, hogy vállalati kultúránk világszerte bárhol példaként szolgáljon másoknak: egy olyan kultúra, amelyhez szívesen csatlakoznak és ragaszkodnak kimagasló képességű emberek, akiknek személyes fejlődése és kibontakozása hozzájárul ahhoz, hogy ügyfeleinknek egyre jobb szolgáltatást nyújthassunk.

Bérezés: versenyképes
Alapképzés: Gazdálkodási és mendzsment, Nemzetközi gazdálkodás, Pénzügy és számvitel; Mesterképzés: Nemzetközi gazdaság és gazdálkodás, Pénzügy, Vezetés és szervezés, Közgazdasági elemző