Csatlakozz Te is 2022. február/márciusi vagy nyári kezdéssel a Világ legjobb munkahelyei közé választott EY tanácsadói csapatához és légy részese egy nemzetközi hálózatnak!

Mit jelent ez a lehetőség Számodra?

• Részese lehetsz a világ egyik legnagyobb tanácsadó cégének.
  • Érdekes tanácsadási projektekben vehetsz részt multinacionális és magyar vállalatok részére.
  • Érdemi és felelősségteljes munkában próbálhatod ki magad.
  • Részt vehetsz kiemelkedő képzési programjainkban (külföldön és belföldön egyaránt).
  • Aktív tagja lehetsz egy dinamikus és fiatalos csapatnak.
  • Megvalósíthatod karrierterveidet.

Kit keresünk?

• Olyan jelölteket, akik közgazdasági vagy jogi végzettséggel (BSc., MSc. vagy osztatlan képzés) rendelkeznek,
    olyan utolsó éves hallgatók, akik 40 órás munkavégzést tudnak vállalni,
  • 1-2 éves munkatapasztalatot szereztek SSC-ben vagy vállalati oldalon adózási területen.
  • Magabiztos angol nyelvtudással rendelkeznek. (Egyéb nyelv ismerete előnyt jelent.)
  • Érdeklődnek az adózás különböző területei iránt.
  • Felhasználói szintű MS Excel, Word és PPT ismeretük van.
  • Nyitottak, proaktívak és tanulni, fejlődni szeretnének.
  • Motiváltak a magas minőségű, alapos és pontos munkavégzésre.
  • Biztos és kiszámítható karriert szeretnének

EY Hungary

Az EY egyike a világ vezető könyvvizsgáló, adó-, tranzakciós és üzleti tanácsadást nyújtó vállalatainak, cégünk 1989 óta nyújt szakmai szolgáltatásokat Magyarországon.

Célunk egy jobban működő világ kialakítása – egy olyan környezeté, amelyben nő az üzleti világ iránti bizalom, fenntartható a növekedés, a tehetséggondozás valamennyi formája érvényesül, az együttműködéseket pedig valódi mélység jellemzi.

Munkatársaink visszajelzései szerint befogadó munkakultúránknak, globális tapasztalatunknak és a minőséget szem előtt tartó megközelítésünknek köszönhetően az EY olyan munkahely, ahol nemcsak dolgozni jó, de a karrierépítésre is kiváló lehetőség nyílik.

Arra törekszünk, hogy vállalati kultúránk világszerte bárhol példaként szolgáljon másoknak: egy olyan kultúra, amelyhez szívesen csatlakoznak és ragaszkodnak kimagasló képességű emberek, akiknek személyes fejlődése és kibontakozása hozzájárul ahhoz, hogy ügyfeleinknek egyre jobb szolgáltatást nyújthassunk.

Bérezés: versenyképes
Alapképzés: Gazdálkodási és menedzsment, Nemzetközi gazdálkodás, Pénzügy és számvitel, Alkalmazott közgazdaságtan; Mesterképzés: Jogász, Közgazdasági elemző, Nemzetközi gazdaság és gazdálkodás, Pénzügy, Számvitel, Vezetés és szervezés