Csatlakozz hozzánk Pályakezdő Könyvvizsgálóként 2021/2022 téli vagy 2022 nyári kezdéssel!

Az EY könyvvizsgálati üzletágának célja annak a bizalomnak a megteremtése, aminek segítségével a komplex világ működőképessé tehető. Az EY könyvvizsgálati szolgáltatásaival segíti a vállalatokat a befektetői bizalom növelésében, a szabályozási követelmények kezelésében és a hosszú távú, fenntartható növekedés fenntartásában.

Főbb feladataid lesznek:

  • A könyvvizsgáló csapatok munkájában való részvétel az audit munka minden szakaszában (ügyfélnél és az irodában egyaránt).
  • Részvétel az ügyfél anyagok elkészítésében az EY audit eszközök használatával.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, az audit munkához szükséges anyagok bekérése, egyeztetés.
  • Naprakész információk összegyűjtése az ügyfélről, iparágról, gazdasági változásokról, ami segít megérteni az üzleti folyamatokat.

 Készségek és képességek, amelyek sikeressé tehetnek

  • Fontos számodra az ügyfelek magas minőségű kiszolgálása, szívesen egyeztetsz velük írásban és szóban, törekszel precíz és pontos munkavégzésre.
  • Szívesen dolgozol csapatban, de ha egyéni feladatot kapsz, akkor mindent megteszel azért, hogy a legjobb minőségben végezd el a Rád eső részét a folyamatban.
  • Fontosnak tartod a kiszámítható és tervezhető munkát, amivel párhuzamosan tudod tervezni a lépcsőfokokat a karrieredben is.
  • Pozitív személyiségként jellemeznek a környezetedben élők, tudsz ügyfélközpontú hozzáállással működni a mindennapokban.

 Amit a pozíció betöltéséhez elvárunk Tőled:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezz számviteli, pénzügyi, gazdasági területen vagy folyamatban lévő gazdasági tanulmányokat folytass szakmai gyakorlatos félévben.
  • Teljes munkaidőben tudj dolgozni.
  • Érdeklődj az audit terület iránt.
  • Precizitás és pontosság jellemezze a munkád, legyen igényed a minőségi munka iránt.
  • MS Excel és Word felhasználói ismeretek.
  • Erős középfokú angolnyelv-tudás szóban és írásban.
  • Önálló munkavégzés és felelősségvállalás.

 Amit nyerhetsz:

  • Dinamikus csapatot, senior buddyt és manager szintű counsellort, akik segítened a karriered tudatos építésében.
  • Számtalan szakmai képzést és tréninget, teljes Udemy hozzáférést.
  • Gyors és tervezhető karrierutat nemzetközi üzleti környezetben, kiemelkedő ügyfélportfólióval.
  • Kiemelkedő kompenzásciós csomagot, Iphone céges telefont, balesetbiztosítási védelmet és egyéb a jólétedet támogató juttatásokat.

EY Hungary

Az EY egyike a világ vezető könyvvizsgáló, adó-, tranzakciós és üzleti tanácsadást nyújtó vállalatainak, cégünk 1989 óta nyújt szakmai szolgáltatásokat Magyarországon.

Célunk egy jobban működő világ kialakítása – egy olyan környezeté, amelyben nő az üzleti világ iránti bizalom, fenntartható a növekedés, a tehetséggondozás valamennyi formája érvényesül, az együttműködéseket pedig valódi mélység jellemzi.

Munkatársaink visszajelzései szerint befogadó munkakultúránknak, globális tapasztalatunknak és a minőséget szem előtt tartó megközelítésünknek köszönhetően az EY olyan munkahely, ahol nemcsak dolgozni jó, de a karrierépítésre is kiváló lehetőség nyílik. Arra törekszünk, hogy vállalati kultúránk világszerte bárhol példaként szolgáljon másoknak: egy olyan kultúra, amelyhez szívesen csatlakoznak és ragaszkodnak kimagasló képességű emberek, akiknek személyes fejlődése és kibontakozása hozzájárul ahhoz, hogy ügyfeleinknek egyre jobb szolgáltatást nyújthassunk.

Bérezés: versenyképes
Nyelvtudás:
Angol
Magyar
Szak:
Alapképzés: Alkalmazott közgazdaságtan, Pénzügy és számvitel, Gazdálkodási és menedzsment, Nemzetközi gazdálkodás; Mesterképzés: Pénzügy, Számvitel, Nemzetközi gazdaság és gazdálkodás, Vezetés és szervezés