Legyél Te a jövő könyvvizsgálója!  Csatlakozz hozzánk 2021/2022 telén vagy 2022 nyarán induló programunkba.

A pozíciót Veled együtt alakítjuk; az EY adja a szakmai ismereteket és a könyvvizsgálati folyamatokat, Te hozod az innovatív ötleteket és a tanulási vágyad.

Mit jelent ez a lehetőség Számodra?

• Tagja lehetsz a világ egyik legnagyobb könyvvizsgáló cégének, kiemelkedő ügyfélportfólióval.
  • Rugalmas munkaidőben, az egyetemi kötelezettségeiddel összeegyeztethető módon sajátíthatod el a könyvvizsgáló munkát.
  • Betekintést nyerhetsz rengeteg multinacionális és magyar ügyfelünk működésébe az auditáló csapatok folyamatos támogatásán keresztül.
  • Érdemi és felelősségteljes munkában próbálhatod ki magad.
  • A gyakornokság lejárta után előnyt élvezel a junior pozícióra való pályázat során.
  • Részt vehetsz a belső képzési programjainkban.
  • Leigazoljuk a szakmai gyakorlatot és segítünk a szakdolgozat megírásban, dedikált senior buddyt kapsz magad mellé.
  • Kiemelkedő javadalmazás.

Amit keresünk

• Aktív hallgató jogviszonnyal rendelkező, az alapképzésen vagy mesterképzésben részt vevő hallgatókat ((pénzügyi és számviteli terület előny))
  • Olyan jelölteket, akik
    – heti legalább 20-25 órát tudnak vállalni
    – középfokon legalább kommunikálnak angol nyelven
    – felhasználó szintű számítástechnikai ismeretekkel (MS Excel, Word) bírnak
    – nyitott, proaktív és tanulni vágyó személyiségük van
    – különösen motiváltak a magas minőségű és pontos munkavégzésre
    – jó kommunikációs képességekkel bírnak
    – tudatosan építik karrierjüket

Amit nyerhetsz ezzel a lehetőséggel:

• Tudásgyarapítást és érdekes szakmai munkát, vezető multinacionális és hazai ügyfelekkel.
  • Szakmai tréninget könyvvizsgálat területén.
  • Gyakornoki órabéres fizetést, diákszövetkezeten keresztüli alkalmazással, céges Iphone mobiltelefont.
  • Egy dinamikus, fiatalos, nemzetközi csapatban való napi munkát.
  • Jó munkareferenciát.
  • További karrierlehetőséget a jövőben pályakezdő könyvvizsgálóként.

EY Hungary

Az EY egyike a világ vezető könyvvizsgáló, adó-, tranzakciós és üzleti tanácsadást nyújtó vállalatainak, cégünk 1989 óta nyújt szakmai szolgáltatásokat Magyarországon.

Célunk egy jobban működő világ kialakítása – egy olyan környezeté, amelyben nő az üzleti világ iránti bizalom, fenntartható a növekedés, a tehetséggondozás valamennyi formája érvényesül, az együttműködéseket pedig valódi mélység jellemzi.

Munkatársaink visszajelzései szerint befogadó munkakultúránknak, globális tapasztalatunknak és a minőséget szem előtt tartó megközelítésünknek köszönhetően az EY olyan munkahely, ahol nemcsak dolgozni jó, de a karrierépítésre is kiváló lehetőség nyílik. Arra törekszünk, hogy vállalati kultúránk világszerte bárhol példaként szolgáljon másoknak: egy olyan kultúra, amelyhez szívesen csatlakoznak és ragaszkodnak kimagasló képességű emberek, akiknek személyes fejlődése és kibontakozása hozzájárul ahhoz, hogy ügyfeleinknek egyre jobb szolgáltatást nyújthassunk.

Bérezés: versenyképes
Alapszak: Gazdálkodási és menedzsment, Nemzetközi gazdálkodás, Pénzügy és számvitel, Alkalmazott közgazdaságtan; Mesterképzés: Pénzügy, Számvitel