Csatlakozz a Strategy and Transactions Csapatához, ahol részt vehetsz az üzleti folyamatok és tervezések támogatásában vezető tanácsadóinkkal.

Cégátvilágítással, forgótőke menedzsmenttel, restrukturálással és vállalatértékeléssel foglalkozó szakembereink segítséget nyújtanak döntéshozóknak a források felmérésében, valamint a források vállalaton belül történő hatékony elosztásának megtervezésében. Pénzügyi információk elemzésével képet adnak a társaságok pénzügyi pozíciójáról, vizsgálják az üzlet értékét befolyásoló trendeket, változásokat és a tranzakciók kockázatait.

Egy ágazat vagy egy új vállalkozás strukturálása érdekében gazdasági és pénzügyi modelleket fogsz kidolgozni a jól átgondolt modellezési és mennyiségi elemzési módszerek felhasználásával.

A feladatod lesz:

• Mérlegek és eredménykimutatások vizsgálata
  • Pénzügyi idősorok elemzése, trendek vizsgálata
  • Üzleti folyamatok elemzése
  • Üzleti tervezés és pénzügyi modellezés
  • Vállalati- és iparági információk és adatok gyűjtése
  • Cégbemutató készítése
  • Piackutatás jellegű feladatok ellátása
  • Prezentációkhoz adat és információ szolgáltatás
  • Megbízások végrehajtása vezető tanácsadó felügyelete mellett

Kiket keresünk?

• Folyamatban lévő közgazdasági, felsőfokú tanulmányok (elsősorban mesterszakon, pénzügy vagy számvitel területen)
  • Gyakornokként heti 30-32 órás munkavégzést vállaló jelentkezőket
  • Érdeklődés az átvilágítás, értékelés iránt
  • Erős analitikus és elemző készség, MS Office magas szintű felhasználói ismerete
  • Magabiztos számviteli ismeretek
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Mit jelent ez a lehetőség Számodra?

• Érdekes szakmai munkát vezető multinacionális és hazai ügyfeleinknél
  • Szakmai tréninget
  • Versenyképes fizetést, juttatásokat
  • Egy dinamikus, fiatalos, nemzetközi csapat együttműködését

EY Hungary

Az EY egyike a világ vezető könyvvizsgáló, adó-, tranzakciós és üzleti tanácsadást nyújtó vállalatainak, cégünk 1989 óta nyújt szakmai szolgáltatásokat Magyarországon.

Célunk egy jobban működő világ kialakítása – egy olyan környezeté, amelyben nő az üzleti világ iránti bizalom, fenntartható a növekedés, a tehetséggondozás valamennyi formája érvényesül, az együttműködéseket pedig valódi mélység jellemzi.

Munkatársaink visszajelzései szerint befogadó munkakultúránknak, globális tapasztalatunknak és a minőséget szem előtt tartó megközelítésünknek köszönhetően az EY olyan munkahely, ahol nemcsak dolgozni jó, de a karrierépítésre is kiváló lehetőség nyílik.

Arra törekszünk, hogy vállalati kultúránk világszerte bárhol példaként szolgáljon másoknak: egy olyan kultúra, amelyhez szívesen csatlakoznak és ragaszkodnak kimagasló képességű emberek, akiknek személyes fejlődése és kibontakozása hozzájárul ahhoz, hogy ügyfeleinknek egyre jobb szolgáltatást nyújthassunk.

Bérezés: versenyképes
Alapképzés: Alkalmazott közgazdaságtan, Pénzügy és számvitel; Mesterképzés: Pénzügy, Számvitel