Leírás

FELADATOK:

  • számlák iktatása
  • számlák kiállítása
  • kapcsolattartás a könyveléssel
  • utalások előkészítése
  • havi és negyedéves zárások segítése
  • számlákat alátámasztó dokumentumok, szerződések, teljesítési igazolások elkészítése
  • egyéb adminisztratív feladatok

AMIT KÉRÜNK TŐLED:

  • kitartás, lelkesedés
  • pontosság, precizitás
  • magabiztos MS Office (főleg Excel tudás)
  • heti minimum 16 munkaóra

AMIT KÍNÁLUNK NEKED:

  • tapasztalatszerzés
  • előrelépési lehetőség
  • hosszútávú munkalehetőség
  • szakmai gyakorlat leigazolása
  • belvárosi iroda
  • barátságos munkahelyi légkör

KIK VAGYUNK?

A Flumina Magna Kft.-nél töretlen lelkesedéssel keresztezzük a kultúrát a vállalati értékekkel, a művészetet az oktatással, a fesztiválokat a társadalmi felelősségvállalással. Jelenleg 9-en dolgozunk a cégnél, így családias a hangulat. Közvetlenül egy kolléga foglalkozik a cég pénzügyeivel, az ő szakmai segítségével fogod tudni ellátni a feladatod.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Az irodánkban – ami a Corvin negyedtől 3 perc sétára helyezkedik el – több cég is dolgozik egymás mellett, így mindig garantált a társaság és a jó hangulat.

IDŐBEOSZTÁS:

Ahhoz, hogy tényleg fejlődni tudj nálunk, minimum heti 16 órát kell velünk töltened. Elvárjuk tőled a rugalmasságot, de cserébe biztosítjuk is azt, tekintettel vagyunk a tanulmányaidra, vizsgáidra.

Ha felkeltettük érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet az

info@fluminamagna.hu címre.

Az e-mail tárgya legyen: „Pénzügyi gyakornok leszek!”

Jelentkezési határidő: 2021.09.05.

Meghallgatás időpontja: 2021.09.08-10.