2 év => 4 rotáció (6-6 hónap) => 1 program = 1 vezetői pozíció. Változatos munkakörök, számos helyi és nemzetközi csapat, izgalmas tréningek és az OMLP közössége vár rád!

A GE Gas Power vezetőképző programjának 2 éve során lehetőséged lesz megismerni a veresegyházi multi-modal site-unk működését és kipróbálnod magad egy-egy supply chain területet érintő vezetői feladatkörben. A jövő vezetőit keressük Veresegyházra, csupán egy sikeresen teljesített, többlépcsős kiválasztási folyamat és egy Assessment Center (AC) választ el a 2022 januárra tervezett kezdéstől!

Az OMLP programról:

• Az OMLP (Operations Management Leadership Program) egy két éves vezetőképző program, amely négy 6 hónapos rotációt foglal magában.
  • Minden rotációban egy-egy supply chain területet érintő izgalmas pozícióban kell helytállnod. Lehetsz vezető/projektvezető a termelésben, a beszerzésen vagy a logisztikán, hogy valós problémákat megoldva, kézzelfogható eredményt elérve tanulhass és fejlődhess, és akár 5 évnyi tapasztalatot szerezz a 2 év alatt.
  • A program során intenzív tréningek részese lehetsz projektmenedzsment, vezetői ismeretek, a supply chain jelene és jövője és a LEAN metodológia témakörében.
  • A program befejeztével pedig vezetői pozícióban kamatoztathatod a két év alatt megszerzett tudást és tapasztalatot.

Lőkös Hedvig mérnökség vezető kolléganőnk így emlékszik vissza a vezetőképző programra:

“Amit nekem adott az OMLP program az egyrészt az, hogy nagyon sok embert ismertem meg a különböző rotációkon, ami későbbi munkámban is nagy segítséget jelentett. E mellett a különböző szervezetekben dolgozva megismertem a folyamatokat. Legnagyobb hatással az volt rám amikor 3 műszakos rendben vezettem embereket. Vezetésről ennél jobb iskola nem létezik. Nem könnyű, sok energiát ad és sokat vesz el, de így lehet megtanulni, hogy csapatban lehet nagy eredményeket elérni.”

A programban a helyed, ha:

• Kimagasló eredményekkel befejezett BSc vagy MSc tanulmányok, preferáltan műszaki/supply chain menedzsment/logisztikai területeken szerzett végzettséggel
  • Folyékony, magabiztos angol nyelvtudás, mely külföldi tréningeken való részvétel és külföldi kollégákkal való rendszeres kapcsolattartás miatt elengedhetetlen (Assessment Center is részben angol nyelven fog zajlani)
  • Mérnöki ill. termelési területen szerzett gyakornoki tapasztalatodat előnyként értékeljük
  • Olyan pályázókat várunk, akik vezetői ambíciókkal rendelkeznek és valamely supply chain területen képzelik el a jövőjüket. Ha mindehhez jó kommunikációs készség, rugalmasság, magabiztos, határozott fellépés és sok-sok kitartás társul, és azt érzed, hogy tudsz motiválni másokat, akkor jó esélyekkel indulsz!

Miért jó nálunk dolgozni:

• Kiváló munkakörülmények modern gyárunkban
  • Céges laptop és telefon a munkavégzéshez
  • Bejárási támogatás (kiterjedt céges buszhálózat Budapestről és a környező településekről)
  • Minőségi ételeket kínáló étterem (egészséges és kedvező árú menü ajánlatok)
  • Bankautomata, könyvkölcsönzés, saját kondi terem és kültéri sportpályák a munka utáni kikapcsolódáshoz
  • GE Önkéntes csoportok: olyan csapatok, amelyek célja a közösségi összefogás erejével jobbá tenni környezetünket (pl. Women’s Network, HealthAhead, Inclusion&Diversity Council)

Díjak, amire büszkék vagyunk:

• HR KOMM Award: Sokszínű munkahely (2021) – Gender különdíj: GE Women’s Network
  • HR KOMM Award: Legjobb toborzási kampány (2020),
  • Legjobb Női Munkahely (2017),
  • PwC Top 10 Munkáltató (2018),
  • Családbarát Munkahely (2014, 2015, 2016, 2017,2018),
  • Visszafogadó munkahely díj (2015),
  • Kerékpárosbarát-munkahely (2015)
  • Inclusion & Diversity

We are passionate about creating an inclusive work environment. By valuing the ideas and contributions of a diverse workforce we help inspire others to grow, succeed, and raise the bar for everyone. Join us at GE Gas Power, where results can be achieved by embracing a community of belonging.

Jelentkezz: https://bit.ly/3n0lbUp

GE Gas Power

About GE Gas Power

GE Gas Power engineers cleaner, more accessible energy that people depend on, powering growth and prosperity for people everywhere. Our leading technologies produce a third of the world’s electricity thanks to our talented people, who make gas work for our customers, stakeholders and the world. Through relentless innovation and continuous partnership with our customers, we are building the energy technologies of the future and providing the cleaner, more efficient power people depend on today.

About Us

GE (NYSE:GE) rises to the challenge of building a world that works. For more than 125 years, GE has invented the future of industry, and today the company’s dedicated team, leading technology, and global reach and capabilities help the world work more efficiently, reliably, and safely. GE’s people are diverse and dedicated, operating with the highest level of integrity and focus to fulfill GE’s mission and deliver for its customers. www.ge.com

Bérezés: megegyezés szerint