ÁLTALÁNOS INFORMÁCIÓK:

Nemzetközi partnerünk Magyarországon a negyedik legnagyobb vállalatcsoport, több, mint 18 ezer főt foglalkoztat, működése a teljes hazai energiarendszert lefedi. Legfontosabb erényeik az ügyfélközpontúság és elkötelezettség.

Ha tudsz azonosulni a cég értékrendjével, szeretnél fejlődni, megbízható vagy és precízen dolgozol, valamint éppen most keresel egy remek állást, akkor jó helyen jársz!

FELADAT:

– A feladatid közé fog tartozni a projektvezető munkájának támogatása

– Elemzéseket, előrejelzéseket, prezentációkat és egyéb projektdokumentációkat fogsz készíteni

– Te fogod a kapcsolatot tartani a társosztályokkal, szervezetekkel

– Minden, ami adminisztráció, az nálad landolhat

– Ad-hoc jellegű irodai feladatok ellátásában is számítunk segítségedre
ELVÁRÁSOK:

– Rendelkezz nappali tagozatos felsőoktatási tanulói jogviszonnyal

– Folyamatban lévő gazdasági, műszaki menedzser vagy pénzügy és számviteli tanulmányok

– Ha esetleg passzív féléven vagy, de még nem töltötted be a 25. életéved, szintén jelentkezhetsz

– Hetente minimum 3 napot tudj dolgozni, rugalmas munkarendben

– Magabiztosan használd az MS Office programokat

– Legyél nagyon precíz, nyitott, terhelhető és csapatjátékos

Jelentkezz, a +36 20 226 3569-es telefonszámon vagy a fanni.onodi@getwork.hu e-mail címen!

Bérezés: bruttó 1900 Ft/óra
Gazdaság, Pénzügy és számvitel