Angol nyelvtanár pozíció betöltésére keresünk jelentkezőket!

Július 15.-i kezdéssel tapasztalt Angoltanárt keresünk 10. kerületi Helen Doron angol nyelviskolánkba!

Az állás részmunkaidős a délutáni órákban (16:00-20:00).

A diákok korosztálya: 6-16 évesek.

A munkába állás elött 5 napos intenzív Helen Doron képzés elvégzése kötelező:

Július 15.-19. között minden nap 09:00-től 17:00-ig. (További részletek személyesen az interjú során).

Jelentkezz weboldalunkon vagy küld el CV-ed az alábbi emailcímre: kobanya@helendoron.com

Munkaköri feladatok:

Felkészülés a nyelvórákra
Taneszközök előkészítése szükség szerint
Gyermekek oktatása
Szülőkkel való helyszíni kommunikáció
Önálló munkavégzés
Nyári táboroztatás és rendezvényeken való részvétel

Ha az alábbiak igazak rád, várjuk jelentkezésed:

Kiváló angol nyelvtudással rendelkezel
A gyerekek mosolya és ölelése motivál
Kreatív vagy és szívesen alkalmazol innovatív megoldásokat
Önállóan is tudsz dolgozni, de együttműködésre is képes vagy
Szeretsz új dolgokat tanulni és folyamatosan fejlődni
Hiszed, hogy egy jó pedagógus képes kibontakoztatni a gyerekek képességeit

Előnyt jelent:

Cambridge YLE, PET, FCE, CAE nyelvvizsgák ismerete
Euroexam B2 nyelvvizsga ismerete
Tapasztalat gyermek emelt színtü oktatásban.
Tapasztalat vizsgafelkészítésben

Amit kínálunk:

Szuper csapatot és szakmai közösséget
Felépített tananyagrendszert
Egyedülálló módszertani ismereteket
Rengeteg szeretetet a gyerekektől
Belső képzéseket és fejlődési lehetőséget
35 év tapasztalatát és támogató közösséget!

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a kobanya@helendoron.com címre

Helen Doron X. kerület - Kőbánya

A Helen Doron nyelviskolák világszerte elismert oktatóközpontok, ahol saját fejlesztésű metódusunkkal oktatjuk a gyerekeket. Mi a X. kerületi Helen Doron nyelviskola vagyunk és keressük következő tanárunkat! Módszerünk a gyermekek nyelv elsajátítási késégeire alapozva már baba korban kezdi az oktatást. Keresett tanárunk feladat köre azonban az idősebb

6-16 éves korosztályok tanítása lesz. A játékos, feladat alapú nyelvtanitás és tanulás egy izgalmas és sikerélményekben gazdag munkakört hoz létre. Csatlakozz te is csapatunkba és tanítsunk együtt a Helen Doron módszerrel!

Bérezés: 4000ft/óra
Nyelvtudás:
Angol
Szak:
Anglisztika, ELIMA, OT Angol tanár