A Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola pályázatot hirdet

Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő

A munkavégzés helye:
9400 Sopron, Hunyadi u. 8-10.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:
Testnevelés tantárgy tanítása általános iskolában, valamint egyéb adminisztrációs feladatok ellátása.

Illetmény és juttatások:

Pályázati feltételek:
szakirányú végzettség, pályakezdők jelentkezését is várjuk
magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
szakmai önéletrajz, erkölcsi bizonyítvány, képzettséget igazoló iratok másolata

A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör legkorábban 2021. szeptember 1. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje:
2021. április 30.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Raffai Balázs igazgató nyújt, az iskola@hunyadisopron.hu vagy a 0699511060-as telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:
Elektronikus úton Raffai Balázs igazgató részére az iskola@hunyadisopron.hu e-mail címen keresztül

Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola, Sopron

Az intézmény Sopron egyik legszebb részén található (Alsó-Lővérek) hatalmas udvarral, futó-, kézilabda- és kosárlabdapályával.Az iskola nyolc évfolyamos általános iskola, az alsó tagozaton évfolyamonként négy osztály, míg felső tagozaton három-négy osztály működik. Az alsó tagozaton kéttannyelvű német nemzetiségi, TÉT (természettan és életkultúra), angol-mindennapos testnevelés, valamint KÉZ (kép-élmény-zene) tagozatokon zajlik az oktatás. A felső tagozaton emelt óraszámú nyelvi osztályok működnek.

Bérezés: Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a 2011. évi CXC. törvény a nemzeti köznevelésről az irányadó.
testnevelő vagy testnevelő bármely szakos tanár