Leírás

Pozíció leírása / feladatok
Az INNIO Jenbachernél, gyakornokságod ideje alatt aktívan részt vehetsz a pénzügyi szervezetünk életében a budapesti Center of Excellence csapat tagjaként.

Milyen feladatok várhatnak rád?
Számla regisztráció és feldolgozás a különböző Jenbacher entitások számára
Segítségnyújtás adatbevitelben, pénzügyi nyilvántartások pontos rögzítésében és vezetésében
Kapcsolattartás és együttműködés társosztályokkal (Sourcing, Accounting)
A csapat támogatása különböző reportok készítésében és egyéb ad-hoc jellegű feladatokban

Elvárások

Nappali tagozatos, felsőfokú tanulmányokat folytatsz jelenleg (pénzügy&számvitel, gazdálkodás menedzsment, nemzetközi gazdálkodás, stb. területen)
Magabiztosan kommunikálsz és fogalmazol angol  nyelven (+ nyelvtudás – pl. német, spanyol – előnyt jelent)
Otthonosan kezeled az MS Office alkalmazásokat
Heti minimum 25-30 órában tudsz dolgozni

Amit kínálunk

Fiatalos, lendületes csapatban fogsz dolgozni
Rugalmas, egyetemi órarenddel könnyen összeilleszthető munkaidő
Szakmai gyakorlati időd igazolásában tudunk segítséget nyújtani
Cafeteria, egyéb juttatások
Hibrid munkavégzés – Home Office lehetőséggel

Bérezés: Állásinterjú során nyújtunk tájékoztatást
Nyelvtudás:
Angol