Leírás

Full Stack fejlesztőket keres az Intland Software!

Skálázható szoftvermegoldások előállításához keressük leendő kollégáinkat. Egy keresztfunkcionális csapat tagja lehetsz, amely felelős a szoftverfejlesztés teljes életciklusáért, a koncepció megtervezéstől a deployment-ig.

Mivel egyre több partnerünk van, ezért a projecteink száma is folyamatosan növekszik, ezáltal a fejlesztők számát is növelnünk kell, hogy bírjuk az iramot.

Emiatt a Bővülési hullám miatt keresünk most Full Stack fejlesztőket, akik a codebeamer backend és frontend részén egyaránt munkálkodnának.

Gyere és csatlakozz egy szakmailag elhivatott és összetartó Full Remote Scrum csapatba.

Feladatok:

-Többnyire új feature fejlesztés a Codebeamer-en belül, Server oldalon és Kliens oldalon: Java (spring) / JavaScript
-Troubleshooting és debugging
-Részvétel Agilis meetingeket, stand-upokon

Elvárások:

-Befejezett felsőfokú végzettség  (IT területen)
-Magabiztos szóbeli és írásbeli angol
-Legalább 2 év munkatapasztalat az alábbi technológiákkal (Java, Spring, Javascript, HTML, CSS)
-Legalább egy Javascript keretrendszer ismerete
-Már meglévő kódbázis gyors megértése és kezelése
-Proaktív, Problémamegoldó attitűd
-Nyitottság tanulás iránt

Amit kínálunk:

-Munkalehetőseg egy dinamikusan növekvő és egyre sikeresebb nemzetközi vállalatnál.
-Munkádat napi 500.000 user fogja használni, akik többnyire fejlesztők és mérnökök
-Full remote munkavégzés
-Mentoring és Udemy for Business
-Te választhatod ki milyen gépen szeretnél dolgozni.

Intland Software

Az Intland Software egy német - magyar szoftverfejlesztő vállalat, stuttgarti és budapesti központokkal.

Cégünket 23 éve alapította 2 szoftverfejlesztő mérnök Németországban, azzal a céllal, hogy egy egyedi terméket hozzanak létre.

Megalkottunk egy saját fejlesztésű tool-t, amit codebeamer-nek hívnak, és aminek a fejlesztésével más fejlesztők munkáját segítjük. Ez egy biztonságkritikus szoftverek fejlesztésére készült ALM tool és főleg 4 iparágban használják: autóipar, repülőgépgyártás, orvosi eszközök és gyógyszeripar. Sok nagy és ismert partnercégünk is van mint pl: BMW, Lufthansa, Airbus, LG, Samsung, Roche

Cégünk jelenleg 120 fős, Magyarországról 80-an, Németországból 40-en dolgoznak.

Évek óta a Full Remote munkavégzés hívei vagyunk, nálunk nem csak a fejlesztők, de a salesesek, a marketingesek, HR-esek is így dolgoznak.

Nem csak fejlesztőink vannak, egy komplett IT department-tel rendekezünk. (Tesztelők, Fejlesztők, Devopsosok, Supportosok)

Az idei évben egy komoly bővülési hullámon megyünk keresztül, több mint 30 IT-s szakembert szeretnénk felvenni.

Bérezés: Br. 600.00 - 900.000 HUF / Hó
Nyelvtudás:
Angol
Magyar
Szak:
Összes IK