Leírás

Pályakezdők, diákok, figyelem!:)

Jól jönne a következő időszakra egy fix állás, ahol nemcsak pénzt, de hasznos tapasztalatot is szerezhetsz? Most 13. kerületi multinacionális, autóiparban ismert partnercégünk számára keresünk Junior HR adminisztrátor kollégát, teljes vagy 4 órás részmunkaidőben, német ÉS angol nyelvtudással.

Főbb feladatok:

  • Munkavállalói adatok felvitele a céges rendszerekbe;
  • Rendszerekben történő adatkezelés;
  • Szerződések nyilvántartása;
  • HR dokumentációk rögzítése;
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, vezetőkkel.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Középfokú végzettség;
  • A tapasztalat nem alapfeltétel, pályakezdőknek is ajánlott;
  • Társalgási szintű német ÉS angol nyelvtudás (B1), jellemzőbben írásban kellene használnod.

Amit kínálunk:

  • Beleláthatsz egy multinacionális cég működésébe;
  • Hasznos tapasztalatokat szerezhetsz a HR világában, és fejlesztheted a nyelvtudásodat.

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a nagy.gyorgy.greta@job.hu címre

Bérezés: Br. 380.000Ft
Nyelvtudás:
Angol
Magyar
Német