Leírás

Ezek lesznek a feladataid:

  • A releváns szabványok áttekintése
  • A rendszer- és szoftverarchitektúra alapján szoftvermodulok tervezése
  • Implementáció
  • Részvétel termékbiztonsági kockázatok kiértékelésében
  • Támogatás belső adatbázis készítéséhez a sebezhetőségekről

Amik szükségesek a feladataid ellátásához:

  • Informatikai / villamosmérnöki / mechatronikai tanulmányok
  • C programnyelv ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzésre való készség

Még nagyobb esélyed van, ha:

  • Beágyazott rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Linux ismeretek
  • Hálózati kommunikációban való jártasság (TCP/IP)
  • Valósidejű operációs rendszerek ismerete

Jelentkezz: https://bit.ly/3F0tsOl

Knorr-Bremse Vasúti Jármű Rendszerek Budapest

Szeretnél olyan termékek fejlesztésében részt venni, amelyeknek komoly piaci potenciálja van és egyúttal az egyik leginkább környezettudatos közlekedési mód alapfunkcióját biztosítják? Dolgoznál olyan fékvezérlő hardverek és szoftverek fejlesztésén, ahol a minőség és a megbízhatóság mindenek felett áll? Nálunk mindezekre alkalmad nyílik, csak rajtad múlik - légy Te a következő tagja egy olyan multinacionális csapatnak, ahol a hétköznapok is baráti légkörben telnek!

Bérezés: megegyezés szerint
Nyelvtudás:
Angol