Vár Téged a Knorr-Bremse HR csapata! Amennyiben még tanulsz, de közben szeretnéd színesíteni tudásod és tapasztalataid egy nemzetközi vállalatnál, egy fiatalos és innovatív csapatban, úgy itt a lehetőség számodra! A Knorr-Bremse HR csapatában lehetőséged nyílik megtapasztalni, hogy hogyan működik a toborzás-kiválasztás egy nagyvállalatnál, valamint megismerni különböző HR folyamatokat és pozíciókat. A további tudnivalókat a pozícióról és a jelentkezésről keresd lentebb!

Ezek lesznek a feladataid

  • A toborzás-kiválasztás folyamat aktív támogatása
  • Önéletrajzok szűrése saját rendszerben és állásportálokon
  • Telefonos és személyes interjúk menedzselése
  • Folyamatos kapcsolattartás a jelöltekkel
  • Álláshirdetések szerkesztése
  • Interjúk szervezése
  • Adminisztratív feladatok

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • Nappali hallgatói jogviszony még legalább fél évig
  • Minimum 20-25 óra munkavégzés minden héten
  • Jó kommunikációs készség
  • Talpraesett, kezdeményező személyiség
  • Eredmény-orientált szemlélet

Miért válassz minket?

  • Nálunk tapasztalatot gyűjthetsz egy nemzetközi vállalat HR folyamatainak működéséből
  • Rugalmas időbeosztásban, akár a tanulmányaid mellett is végezhető munkalehetőséget biztosítunk (min.20-25ó/h)
  • Fiatalos, támogató, barátságos csapat vár rád