Leírás

Ezt a lehetőséget pont neked találták ki, ha…

  • nemrég fejezted be MSc-s tanulmányaidat (matematikai / statisztikai / data science területen szerzett diploma előny) vagy
  • maximum két év munkatapasztalattal rendelkezel,
  • erős analitikus készségekkel rendelkezel és az üzleti folyamatokat is könnyen átlátod,
  • önállóan dolgozol és jól kommunikálsz, bonyolult koncepciókat is könnyen el tudsz magyarázni stakeholdereknek,
  • magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel (írásban és szóban egyaránt),
  • szeretnél megismerkedni az adatelemzési vagy statisztikai szoftverekkel, valamint a Machine Learning modellek fejlesztési folyamatával,
  • van tapasztalatod Python vagy R programozásban,
  • előnyt jelent ha van tapasztalatod a deep learning megoldásokkal és hozzájuk kapcsolódó package-ekkel (Keras, PyTorch).

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

Részvétel különböző iparágakban működő ügyfeleknél végzett Machine Learning modell fejlesztési projektekben az alábbi területeken:

  • Kutatói és elemzői feladatok a projektekhez kapcsolódóan.
  • Use case-ek definiálása.
  • Machine Learning modell fejlesztések egyes lépéseinek támogatása.
  • Modell teljesítmény visszamérési feladatok elvégzése.
  • Részvétel ügyféltalálkozókon, modell eredmények prezentálása.

Mit ajánlunk számodra?

  • Kihívásokkal teli munkát egy fiatalos, motivált csapat tagjaként, nemzetközi cégnél.
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőséget.
  • Versenyképes fizetést és juttatásokat.
Bérezés: N/A
Nyelvtudás:
Angol
Magyar