Leírás

Pozíció leírása / feladatok

–       Közvetett Adózási Csapat tagjaként támogatod a magyar adózási projekteket.
–       Magyar és nemzetközi ügyfelekkel dolgozhatsz együtt.
–       Beleláthatsz a magyar hatóságokkal történő kapcsolattartásba.
–       Részt vehetsz a magyar és európai ÁFA tudásbázis fejlesztésében, új szolgáltatások és szolgáltatási területek kialakításában.
–       Izgalmas feladatokon dolgozhatsz az adótanácsadási projektek során.

Elvárások

–       főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezel jogi, pénzügyi, számviteli vagy közgazdász területen,
–       erős angol és magyar nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban egyaránt (német nyelvismeret előnyt jelent),
–       érdekel az adózás (előnyt jelent amennyiben rendelkezel alapszintű ismeretekkel is)
–       felhasználói szinten ismered a Microsoft Office-t (Word, Excel, PowerPoint),
–       precíz és megbízható vagy, emellett szeretsz csapatban dolgozni,
–       nem riadsz meg a kihívásoktól és jól kezeled a problémákat.

Amit kínálunk

–       Mélyreható ismertekre tehetsz szert az adózás és különböző iparágak területén.
–       Képzések mellett szakmailag elismert kollégáktól tanulhatsz egy fiatalos és motivált csapat tagjaként.
–       Széleskörű szakmai tudást szerezhetsz, mellyel megalapozhatod karriered.
–       Kiemelt ügyfelekkel közvetlenül dolgozhatsz együtt izgalmas feladatokon.

Bérezés: Állásinterjú során nyújtunk tájékoztatást
Nyelvtudás:
Angol