Iparág-specifikus szolgáltatásokkal segítjük az ügyfeleket az értékteremtésben és a kockázatok kezelésében. Változatos ügyfél portfóliónknak köszönhetően a telekommunikáció, az energetika, IT, pénzügy világában vagy épp a sportszektorban szerezhetsz életre szóló tapasztalatokat és dolgozhatsz jövőbe mutató projekteken.

Ezt a lehetőséget pont neked találták ki, ha…

  • még felső -, vagy középfokú képzésen veszel részt (OKJ, FOSZK, Bsc vagy Msc),
  • érdeklődsz az adózás irányában is (nem ismeretlen számodra se az ÁFA, se az iparűzési adó),
  • középszintű angol nyelvtudással rendelekezel (elsősorban írásban),
  • felhasználói szinten ismered a Microsoft Office-t (Word, Excel, PowerPoint),
  • megbízható vagy valamint alaposan és pontosan dolgozol,
  • előnyt jelent, ha ismered a Navisiont vagy más könyvelő programot illetve van IFRS ismereted,

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Könyvelés előkészítésben.
  • Tapasztalt kollégák támogatásában.
  • Számlák kontírozásában, lefűzésében.
  • Kapcsolattartásban az ügyfelekkel (írásban).

Mit ajánlunk számodra?

  • Fiatalos és motivált csapatot.
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőséget.
  • Hosszú távú karrierlehetőséget.
  • Rugalmas munkaidőt: törzsidős valamint akár részmunkaidős munkavégzést.

KPMG

A KPMG a világ egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó cége, 219 ezer dolgozójával 147 országban van jelen. Magyarország TOP100 cége közül 72-nek már dolgoztunk és nem állunk meg! Bármi is érdekeljen a világból, nálunk nagyot léphetsz felé. Lendületes közegben, okos emberek társaságában tanulhatod meg jól használni a tudásodat. Pontosan hogyan? Álláshirdetésünkből megtudhatod, mire számíthatsz a gyakorlatban, ha nálunk dolgozol. Hiszen a te ambíciód, a közös jövőnk. #poweredbyyou

Bérezés: n/a
Nyelvtudás:
Angol
Magyar