Leírás

Ezt a lehetőséget pont neked találták ki, ha…

  • végzős MSc-s tanulmányokat folytatsz valamilyen gazdasági / matematikai / statisztikai / programozói területen (kvantitatív pénzügyek, pénzügy vagy befektetési elemzői tanulmányok előnyt jelenthetnek),
  • minimum heti 24 órát tudnál dolgozni egyetem mellett,
  • magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel (írásban és szóban egyaránt),
  • gyakorlott vagy a Microsoft Office programokban (Excel VBA programozási ismeretek előnyt jelentenek),
  • szeretnél megismerkedni az adatelemzési vagy statisztikai szoftverekkel, továbbá szívesen részt vennél a csapatunk által használt kockázat modellezési eszközök funkcióinak tovább fejlesztésével. (R, Python, SQL ismeretek előnyt jelentenek, de nem alapkövetelmény),
  • nem ismeretlenek számodra a banki szabályozások, termékek,
  • erős analitikus készségeid vannak, önállóan dolgozol és jól kommunikálsz.

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

Részvétel különböző banki és biztosítási ügyfeleknél végzett kockázatkezelési, modellező és ellenőrző projektekben az alábbi területeken:

  • Kutatói és elemzői feladatok a projektekhez kapcsolódóan.
  • Modell fejlesztések egyes lépéseinek támogatása.
  • Modell validációkban való részvétel, modell-teljesítmény visszamérési feladatok elvégzése.
  • Részvétel ügyféltalálkozókon és azok tartalmának összefoglalása emlékeztetőkben.
  • A KPMG Pénzügyi Kockázatkezelési csapata által használt elemzési eszközök / tool-ok folyamatos fejlesztésében való aktív részvétel.

Mit ajánlunk számodra?

  • Fiatalos és motivált csapatot, vezetőket.
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőséget.
  • Mentorálást, hogy a legtöbbet hozhasd ki magadból.
  • Hosszú távú karrierlehetőséget.
  • Órarendhez igazítható valódi munkatapasztalatot.
  • Szakmai képzéseken való részvételt.

KPMG

A KPMG a világ egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó cége, 219 ezer dolgozójával 147 országban van jelen. Magyarország TOP100 cége közül 72-nek már dolgoztunk és nem állunk meg! Bármi is érdekeljen a világból, nálunk nagyot léphetsz felé. Lendületes közegben, okos emberek társaságában tanulhatod meg jól használni a tudásodat. Pontosan hogyan? Álláshirdetésünkből megtudhatod, mire számíthatsz a gyakorlatban, ha nálunk dolgozol. Hiszen a te ambíciód, a közös jövőnk. #poweredbyyou

Bérezés: N/A
Nyelvtudás:
Angol
Magyar