Ezt a lehetőséget pont Neked találták ki, ha…

• érdekel a könyvvizsgálat, de nem szeretnél minden héten más ügyfélnél lenni,
  • szívesen dolgoznál fix helyen, a KPMG Irodából vagy otthonról a pandémia után is,
  • folyamatban lévő, vagy befejezett tanulmányokkal rendelkezel felsőfokú képzésen (Bsc vagy Msc),
  • angol nyelvtudásod középszintű (főként írásban),
  • gyakornoki pozíció esetében minimum heti 30 órát tudsz vállalni,
  • felhasználó szinten ismered az MS Office Excelt,
  • precizitás, megbízhatóság, magas logikai készség és rendszerszemlélet jellemez,
  • csapatjátékos személyiség vagy és emellett analitikus beállítottságú,
  • gazdasági informatika vagy számvitel szakirányon végeztél (előny, de nem feltétel)

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

• Könyvvizsgálati munkák teljes folyamatában való részvételedre a tervezéstől a beszámoló kiadásáig.
  • Adatelemzéseken alapuló könyvvizsgálati eljárásokban történő részvétel tapasztalt kollégák segítségével.
  • Tapasztalt kollégák támogatása a mindennapi munkájuk során.

Mit ajánlunk számodra?

• Egyedülálló lehetőséget arra, hogy tapasztalatot szerezz a könyvvizsgálat, számvitel valamint az automatizációval és robotizációval kapcsolatos informatikai fejlesztésekben egyaránt egy szakmailag felkészült csapattól.
  • Fiatal, jókedvű, lendületes csapatot, motiváló légkört és aktív közösségi életet.
  • Rugalmas, könnyen a tanulmányokhoz igazítható beosztást, kiszámítható munkakörnyezetet, lehetőséget otthoni munkavégzésre.
  • Hosszú távú karrierlehetőséget.
  • Színvonalas javadalmazást és kompenzációt túlóra esetén.
  • ACCA nemzetközi diplomát vagy Okleveles Könyvvizsgálói képzést a diploma megszerzése után.
  • Szakmai támogatást a szakdolgozatod megírása során.
  • Részletes belépőtréninget, ahol minden információt megkapsz a munkádhoz.
  • Rengeteg tanulási lehetőséget, melyben megtapasztalhatod a valódi LEAN munkavégzést és a legmodernebb automatizált munkavégzés előnyeit.
  • Önkéntes és egyéb CR aktivitásokban való részvételi lehetőséget.

KPMG

A KPMG a világ egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó cége, 219 ezer dolgozójával 147 országban van jelen. Magyarország TOP100 cége közül 72-nek már dolgoztunk és nem állunk meg! Bármi is érdekeljen a világból, nálunk nagyot léphetsz felé. Lendületes közegben, okos emberek társaságában tanulhatod meg jól használni a tudásodat. Pontosan hogyan? Álláshirdetésünkből megtudhatod, mire számíthatsz a gyakorlatban, ha nálunk dolgozol. Hiszen a te ambíciód, a közös jövőnk. #poweredbyyou

Bérezés: N/A