Ezt a lehetőséget pont neked találták ki, ha…

• főiskolán vagy egyetemen tanulsz pénzügy, közgazdász vagy nemzetközi szakon, esetleg a gyakorlati félévedre keresel egy jó helyet,
  • minimum 30 órában tudsz dolgozni egy héten,
  • legalább középfokon beszélsz és írsz angolul és kiválóan magyarul (német nyelvismeret előnyt jelent),
  • szereted a belföldi és a nemzetközi gazdasági híreket olvasgatni,
  • erős analitikus képességgel rendelkezel,
  • képes vagy a problémák kezelésére és azok megoldására tudsz koncentrálni,
  • precíz munkát végzel és csapatban is megállod a helyed,
  • felhasználószinten ismered a MS Word és Excel programokat.

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

• A Tax Advisory területen belül a Transzferárazás csapat támogatása, főként transzferár-dokumentációk készítésében és az adóügyi vélemények kiadásában a transzferárakról helyi és nemzetközi szinten.
  • Üzlettel kapcsolatos kutatások és információk keresése a neten.
  • Adatbázis-keresések készítése
  • Készséges és know-how fejlesztése a csapat szolgáltatási ajánlataihoz.
  • Senior csapattagok munkájának támogatása.

Mit ajánlunk számodra?

• Fejlesztheted technikai tudásod, emellett széleskörű kereskedelmi ismeretekre tehetsz szert és megismerhetsz különböző iparágakat.
  • Szakemberektől tanulhatsz egy fiatalos és motivált csapat tagjaként.
  • Közismert ügyfelekkel dolgozhatsz együtt és izgalmas feladatokban vehetsz részt.
  • Lehetőséged lesz bele látni az üzleti világba és későbbiekben akár teljes állásban dolgozni.

KPMG

A KPMG a világ egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó cége, 219 ezer dolgozójával 147 országban van jelen. Magyarország TOP100 cége közül 72-nek már dolgoztunk és nem állunk meg! Bármi is érdekeljen a világból, nálunk nagyot léphetsz felé. Lendületes közegben, okos emberek társaságában tanulhatod meg jól használni a tudásodat. Pontosan hogyan? Álláshirdetésünkből megtudhatod, mire számíthatsz a gyakorlatban, ha nálunk dolgozol. Hiszen a te ambíciód, a közös jövőnk. #poweredbyyou

Adótanácsadóként speciális adókérdésekben segítjük ügyfeleink működését, adóterheik csökkentését és az adózással kapcsolatos kockázatok kezelését. Sok iparágat és céget ismerhetünk meg, és minden nap izgalmas problémák megoldásán dolgozhatunk.

Bérezés: N/A
Német