TRANZAKCIÓS TANÁCSADÁSI CSAPAT
A KPMG tranzakciókkal kapcsolatos tanácsadási részlege vállalatfelvásárlási/értékesítési tranzakciók tervezésében és végrehajtásában nyújt támogatást pénzügyi, adó- és üzleti/kereskedelmi átvilágítási, illetve a kapcsolódó egyéb szolgáltatásainkkal. Segítünk ügyfeleinknek megismerni a céltársaságban és a tranzakció folyamatában rejlő kockázatokat, kiemelve azokat, melyek megakadályozhatják a tranzakció létrejöttét. Ügyfeleinkkel együttműködve felmérjük a tranzakciókban rejlő lehetőségeket és értékteremtő elemeit. Segítünk ügyfeleinknek a megfelelő számviteli, pénzügyi és adózási struktúrák kialakításában, valamint a tranzakció utáni és integrációs stratégiák kidolgozásában is.

Amivel várunk:

• Pénzügyi átvilágítási munkák és M&A tranzakciók folyamatának megismerése
  • Folyamatos személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos és motivált csapat
  • Hosszú távú karrierlehetőség

Főbb feladatok:

• A Tranzakciós Tanácsadási csapat támogatása az adott projekthez kapcsolódó feladatokban
  • Pénzügyi, számviteli és egyéb ügyfél információk összegyűjtése, elemzése és feldolgozása
  • Pénzügyi beszámolók elemzése, szerződések összefoglalása
  • Az ügyfél részére készítendő riportok, prezentációk, egyéb projekt dokumentáció elkészítésének támogatása (elsősorban PowerPoint formátumban)

Elvárások:

• Főiskolai vagy egyetemi tanulmányok pénzügyi vagy számviteli területen
  • Kiváló angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Erős analitikus készségek, érdeklődés a számvitel elméleti oldala iránt
  • Konstruktív, jó csapatjátékos
  • Word, Excel, PowerPoint felhasználó szintű ismerete
  • Heti legalább 24 órában történő rendelkezésre állás

KPMG

A KPMG a világ egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó cége, 219 ezer dolgozójával 147 országban van jelen. Magyarország TOP100 cége közül 72-nek már dolgoztunk és nem állunk meg! Bármi is érdekeljen a világból, nálunk nagyot léphetsz felé. Lendületes közegben, okos emberek társaságában tanulhatod meg jól használni a tudásodat. Pontosan hogyan? Álláshirdetésünkből megtudhatod, mire számíthatsz a gyakorlatban, ha nálunk dolgozol. Hiszen a te ambíciód, a közös jövőnk. #poweredbyyou

Iparág-specifikus szolgáltatásokkal segítjük az ügyfeleket az értékteremtésben és a kockázatok kezelésében. Változatos ügyfél portfóliónknak köszönhetően a telekommunikáció, az energetika, IT, pénzügy világában vagy épp a sportszektorban szerezhetsz életre szóló tapasztalatokat és dolgozhatsz jövőbe mutató projekteken.

Bérezés: N/A