Amivel várunk:

• Dinamikus üzletág, folyamatos szakmai kihívásokkal.
  • Szakmai képzéseken való részvételi lehetőség Magyarországon és külföldön egyaránt.
  • Nemzetközi üzleti környezet.
  • Kiváló lehetőség szakmai karriered megalapozásához, kapcsolati hálód kiépítéséhez.
  • Szakmai gyakorlat leigazolása, jogászként a szakvizsgához szükséges gyakorlati időszak elismerése.
  • Nyitott, fiatalos csapat, munkán kívüli fakultatív programok.

Főbb feladatok:

• Magánszemélyek bevándorlási ügyeinek intézése, engedélyek kérése.
  • Bevándorlási ügyintézéshez kapcsolódó nyomtatványok, dokumentumok előkészítése.
  • Elektronikus és személyes ügyintézés és kapcsolattartás bevándorlási és további ezen területhez kapcsolódó hivataloknál.
  • Magánszemélyekkel történő kapcsolattartás angol nyelven.
  • Jogszabályváltozások követése.

Elvárások:

• Befejezett felsőfokú tanulmányok, előnyt jelent a jogi diploma illetve jártasság a bevándorlási ügyekben és az ehhez kapcsolódó jogszabályokban.
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt.
  • Precizitás, problémamegoldó gondolkodásmód.
  • Érdeklődés magánszemélyek adózása iránt.
  • Microsoft Office programcsomag ismerete és felhasználói szintű kezelése.

KPMG

A KPMG a világ egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó cége, 219 ezer dolgozójával 147 országban van jelen. Magyarország TOP100 cége közül 72-nek már dolgoztunk és nem állunk meg! Bármi is érdekeljen a világból, nálunk nagyot léphetsz felé. Lendületes közegben, okos emberek társaságában tanulhatod meg jól használni a tudásodat. Pontosan hogyan? Álláshirdetésünkből megtudhatod, mire számíthatsz a gyakorlatban, ha nálunk dolgozol. Hiszen a te ambíciód, a közös jövőnk. #poweredbyyou

Bérezés: N/A