Leírás

Feladatok:

Belső kommunikációs csatornák aktualizálásában való közreműködés
Webes felületek aktualizálása
Áprilistól augusztusig rendezvények vagy események előkészítésében és lebonyolításában való intenzív közreműködés (a kommunikációs osztály támogatása)
A kommunikációs osztály mapparendszerének új struktúrájának kialakítása, régi anyagok archiválása
Kimutatások összeállítása (sorsolások, rendezvények, nyereményjátékok)
Gyárlátogatások előkészítésében való közreműködés, gyárlátogatással kapcsolatos anyagok aktualizálása, leltárkészítés
Operatív támogató feladatok

Elvárások:

Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
Felsőfokú, szakirányú tanulmányok
Aktív német vagy angol nyelvtudás
MS Office felhasználói szintű ismerete
Csapatszellem, jó problémamegoldó képesség, precíz munkavégzés
6 hónapos gyakorlat és heti minimum 3 munkanap vállalása

Mercedes-Benz Manufacturing Hungary

A Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. 2012 márciusában nyitotta meg gyárát Kecskeméten. Az elmúlt évek sikerei igazolták az akkori döntést: a kecskeméti Mercedes-Benz Gyár Magyarország meghatározó vállalkozása és munkaadója lett.A Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. 2012 márciusában nyitotta meg gyárát Kecskeméten. Az elmúlt évek sikerei igazolták az akkori döntést: a kecskeméti Mercedes-Benz Gyár Magyarország meghatározó vállalkozása és munkaadója lett.

Bérezés: Megegyezés szerint
Nyelvtudás:
Angol
Német