Leírás

Feladatok
Folyamatos segítség a munkautasítások fordításában.
Folyamatos támogatás a “cselekvések döntése és végrehajtása” folyamatában:
A cselekvési alkalmazások teljességének és helyességének ellenőrzése, visszajelzés a pályázónak
Az INTAKT rendszerben az üzemben bevitt tevékenységek ismertetése a külső szervezetekkel folytatott kommunikáció érdekében
Előzetes számítások készítése és elküldése a szállító által végrehajtott tevékenységekre
A beszállító által a számlázáshoz kapcsolódó műveletekről adatbázis létrehozása
Folyamatos támogatás a napi üzleti életben
Napi jelentések összeállítása / terjesztése
4Q jelentések heti elkészítése az SCQ menetrendje alapján

Elvárások
Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
Felsőfokú, szakirányú tanulmányok (közgazdaság, műszaki menedzser, mérnök szakirányok)
Legalább középfokú aktív német nyelvtudás
MS Office felhasználói szintű ismerete
Csapatszellem, jó problémamegoldó képesség, precíz munkavégzés
6 hónapos gyakorlat és heti minimum 4 munkanap vállalása

Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.

Magyarország legvonzóbb munkáltatójaként várjuk jelentkezésedet a Mercedes-Benz kecskeméti gyárába, ahol szakmai tapasztalatot szerezhetsz multinacionális autóipari környezetben a gyártási- és a gyártást kiszolgáló területek egyikén, miközben nyelvtudásodat is fejlesztheted.

Amit biztosítunk: versenyképes juttatási csomag, munkába járás költségének támogatása, étkezési hozzájárulás.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük küldd el jelentkezésed magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzzal!

Bérezés: Megegyezés szerint
Nyelvtudás:
Angol
Német